Nasz zespół specjalistów

 

Kinga Bedyńska

Tel.  885 544 445

 

 

Jestem doświadczonym Ekspertem Finansowym działającym na rynku od piętnastu lat. Swoje doświadczenie zawodowe w finansach zdobywałam pracując w bankach i w strukturach największego pośrednika finansowego w Polsce. Moim priorytetem jest długotrwała współpraca z Klientami. Bezpłatnie pomagam klientom w uzyskaniu kredytu hipotecznego, gotówkowego i firmowego oraz  w zaplanowaniu ubezpieczenia na życie. Towarzyszę moim klientom w trakcie całego procesu kredytowania od momentu przygotowania się do złożenia wniosku kredytowego do wypłaty kredytu.

W ramach współpracy ze mną mogę zaproponować min.:

 • Kredyty na zakup nieruchomości mieszkalnych, nieruchomości komercyjnych, działek budowlanych, rekreacyjnych, siedliskowych, rolnych, domków letniskowych,
 • Kredyty budowlane na budowę domów mieszkalnych, rekreacyjnych, letniskowych, siedlisk
 • Kredyty konsolidacyjne i pożyczki hipoteczne – przy zabezpieczeniu na nieruchomości nawet do 80% wartości nieruchomości mieszkalnej lub komercyjnej,
 • Refinansowanie kredytów i pożyczek hipotecznych na dogodniejsze warunki cenowe, refinansowanie poniesionych kosztów (budowa, zakup, remont),
 • Kredyty dla uprzywilejowanych grup zawodowych – osób sprawujących Zawód Zaufania Publicznego,
 • Kredytowanie osób osiągających dochód za granicą
 • Kredyty dla osób prowadzących działalność gospodarczą,
 • Kredytowanie dla osób prowadzących działalność gospodarczą w oparciu o przychód.

Większość moich klientów pochodzi z polecenia dlatego jestem skoncentrowana  przede wszystkim na profesjonalnej pomocy w kwestii kompleksowego przeprowadzenia Klienta przez wszystkie formalności około kredytowe, ale również w tworzeniu całego portfela finansowego.

Zapraszam do owocnej współpracy

Piotr Putko

Tel.  602 573 522

Od 2012 roku jestem związany z branżą kredytową. W tym czasie udało mi się zgromadzić wiedzę i doświadczenie, które dziś pomagają mi w pracy z moimi Klientami. Specjalizuję się w kredytach mieszkaniowych, gotówkowych, firmowych oraz ubezpieczeniach.

W mojej pracy kieruję się przede wszystkim uczciwością, rzetelnością i sumiennością – wszystko podporządkowuję zadowoleniu Klienta. Wysokie znaczenie ma dla mnie również terminowość, rzeczowość i zadowolenie Klienta. 
Kredyty to moja profesja.  Dostosowuję sposób przekazu informacji tak, aby każdy Klient swobodnie rozumiał trudne aspekty procesowania wniosku, kompletowania dokumentacji, nomenklatury bankowej. Wyjaśniam  zapisy zawarte w umowach kredytowych tak aby Klient zrozumiał wszystkie zapisy. W  sposób przejrzysty informuję o wszystkich kosztach związanych z kredytowaniem, jak również udzielam informacji o prawach i obowiązkach Klienta po podpisaniu umowy i udzieleniu kredytu bankowego.

W szczególności moja pomoc polega na:

 • zbadaniu zdolności kredytowej
 • porównaniu wszystkich dostępnych kredytów bankowych
 • pomocy w zebraniu niezbędnych dokumentów
 • złożeniu wniosków kredytowych do banków
 • doprowadzeniu do wypłaty kredytu

KLIENT NIE PONOSI KOSZTÓW  –  MOJA USŁUGA JEST BEZPŁATNA – PRACUJE NA POLECENIACH

Paweł Brykalski

Tel.  691 157 533

W branży finansowej pracuję od 13 lat. Przez ten okres udało mi się zgromadzić wiedzę i doświadczenie, które dziś procentują i pomagają mi w pracy z moimi Klientami. Moja praca polega na bezpłatnym porównaniu cen kredytów w poszczególnych bankach, wysokości rat, wyliczaniu zdolności kredytowej, omówieniu wszelkich kosztów związanych z kredytem. Dążę przede wszystkim do pozytywnego zakończenia procesu kredytowego w jak najkrótszym czasie. Liczy się dla mnie zadowolenie klienta. Jestem z Państwem na każdym etapie uzyskiwania kredytu: od wyboru oferty dopasowanej do indywidualnych potrzeb aż do podpisania umowy. Dzięki wieloletniej pracy w instytucjach bankowych, pomogę Państwu przy wyborze kredytów hipotecznych, gotówkowych, firmowych oraz leasingów.

Lidia Posmyk

Tel.  607 910 667

1. Moje motto „Nie jestem sprzedawcą kredytów, ja realizuje i urzeczywistniam ludzkie marzenia”
2. Traktując ludzi indywidualnie, skrupulatnie badam potrzeby swoich Klientów i ich możliwości finansowe.
3. Cechuje mnie uczciwość, rzetelność, dyspozycyjność, mobilność, pełne zaangażowanie, profesjonalizm poparty wiedzą i ponad 20-letnim doświadczeniem. Moje zalety to profesjonalne relacji z Klientami i oferowanie im kompleksowe i wielotorowe usługi finansowe.
4. Moja znajomość prawa bankowego, procedur dotyczących kredytowania są niezbędnym ułatwieniem w realizacji wymagań Klienta
5. Długookresowa współpraca jest jedną z moich głównych priorytetów
6. Oferuję kompleksowe wsparcie zarówno w pozyskaniu środków finansowych na realizację potrzeb Klientów, jak również pełne zabezpieczenie około kredytowe w tym pomoc we wszystkich formalnościach z tym związanym.
7. Dzięki pozyskanym rekomendacjom i poleceniom moich Klientów, stałam się rozpoznawalna na rynku usług finansowych będąc jednocześnie dla nich pośrednikiem pierwszego wyboru

Anna Zielenkiewicz

Tel.  791 409 034

Z branżą bankową jestem związana od 1999 roku. W tym czasie sfinalizowałam ponad 10000 umów kredytowych czyli kredytów hipotecznych, kredytów gotówkowych, kredytów firmowych, rolniczych oraz leasingów. Zawód, który wykonuję to dla mnie nie tylko praca ale również pasja i chęć niesienia pomocy innym. W mojej pracy stawiam na indywidualne podejście do każdego klienta co zaowocowało wieloma pozytywnymi poleceniami. Dzięki ponad dwudziestoletniemu doświadczeniu w branży finansowej potrafię już na pierwszym spotkaniu znaleźć najlepsze i najtańsze rozwiązanie dla Państwa a w ofercie naszego biura są wszystkie wiodące Banki w Polsce. Moja praca polega na pomocy w znalezieniu odpowiadającej Państwa oczekiwaniom oferty kredytowej, przygotowaniu dokumentacji jak również spełnieniu warunków do podpisania umowy kredytowej oraz finalnie wypłaty kredytu a pomoc ta dla Państwa jest bezpłatna. Powierzając mi swoją sprawę mogą Państwo liczyć na pełną kompleksowa obsługę, aby cały proces kredytowy nie rzadko bardzo skomplikowany był dla Państwa przyjemnością i poczuciem bezpieczeństwa ,że wszytko jest przypilnowane i zapięte na „ostatni guzik „.

Zadowolony klient to podstawa mojej pracy i największa satysfakcja zawodowa